TESLİMAT HAKKINDA BİLGİLER

İstanbul içi siparişlerinizi Pazar günü hariç her gün 20:00'e kadar adresinize teslim ediyoruz.

Kuka Çiftlik'te İstanbul içi siparişleriniz ertesi gün teslimatla evinizde!

Araçlarımız tüm gün İstanbul içinde dağıtım yapmaktadır. Eğer teslim adresiniz araçlarımızın ana dağıtım bölgeleri dışında kalır ise siparişiniz Gel Al özel lojistik hizmeti ile size ulaşacaktır.

İstanbul ili içinde, bulunduğunuz semte göre kendi soğuk hava depolu araçlarımızı veya Gel Al Lojistik özel kurye hizmetini kullanıyoruz.

Image

Tamamen kendi çiftliğimizin kaynaklarını kullanarak ürettiğimiz doğal ürünlerimizi Kuka Çiftlik Dükkan'da özenle hazırlıyoruz.

Image

Siparişiniz hazır olduğu anda paketiniz Kuka Çiftlik Dükkan'dan alınır ve adresinize teslim edilmek üzere direkt olarak dağıtıma çıkar.

Image

Strafor Kutu ve Buz Aküleri ile Tüm İllere Soğuk Zincir Teslimat

Image

İstanbul dışı ve Silivri, Şile, Adalar ilçelerinden verilen tüm siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile soğuk zincir bozulmadan teslim ediyoruz.

Image

Siparişinizin desi ölçüsüne göre içinde buz aküleri bulunan cooler bag veya strafor kutular tercih ediyoruz.

Image

Siparişinizin teslimat hareketlerini online olarak izleyebilirsiniz.


Dağıtıma çıkarken tarafınıza SMS gönderilir, sizi adreste bulamadığımız durumlarda sipariş oluştururken kaydettiğiniz numaradan aranırsınız.


Teslimat günü adresinizde olmasanız bile bizi yönlendireceğiniz yere siparişinizi teslim ediyoruz.

175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT175 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT