Product image
Product image
Kuka Çiftlik
Divle Obruk Peyniri (200 gr)
₺ 62.50
Divle Obruk Peyniri (200 gr)
TÜM TÜRKİYE'YE SOĞUK ZİNCİR TESLİMAT
Detaylar

Yem verilmeden, Toros Dağlarının eteklerinde kekik, ardıç, yaban yoncası, çiğdem, papatya, kuzukulağı, gelincik gibi bitkilerle beslenen koyun ve keçilerin sütünden elde ediliyor. Yağı alınmış peynirlerin aromasız yapısı karşısında yağlı sütten elde edilen Divle Obruk Peyniri damak çatlatan bir aromaya sahiptir.


Doğal Şirden mayasıyla mayalanır. Toros Dağları’ nın obruklarında yapılan bu özel peynir, mağaraların mikroflora yapısından kaynaklı oldukça özel bir lezzete sahiptir. Oğlak derisinde beklemesi de eşsiz lezzetinin en önemli ayrıntısıdır. Şarküteri tabaklarınızı zenginleştirecek özel bir yerli peynirimizdir.


Oğlak derisi bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış mucizevi bir koruma ve olgunlaştırma özelliğine sahip. Suyu alındıktan sonra mağarada olgunlaşırken tulum kızıl bir renk alıyor. Bu mağaranın en önemli özelliklerinden bir tanesi de farklı ortamda çoğaltılamayan bakteriler bulundurmasıdır.

Tüm siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargolanır. İstanbul ili dışı 450 TL ve üzeri kargo ücretsiz! İstanbul içi 450 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde 14.90 TL Kargo ve Soğuk Zincir Paketleme bedeli alınır.

Yorum bulunamadı