Product image
Product image
Kuka Çiftlik
Pepperoni Dilimli (60q) (480 gr)
₺ 111.50
Pepperoni Dilimli (60q) (480 gr)
TÜM TÜRKİYE'YE SOĞUK ZİNCİR TESLİMAT
Detaylar

Pizzalarınıza profesyonel bir dokunuşta bulunmak için Kuka Çiftlik Pepperoni Sucuk ideal seçim!


Fırından taze çıkmış, üzerinde dumanı tüten nefis bir pizza düşünün; altında çıtır pizza hamuru, domates sosu, en sevdiğiniz peynir ve pizzanıza o mükemmel son dokunuşu yapacak vazgeçilmez malzeme.


Evde pizzanızı veya sandwichlerinizi daha pratik şekilde yapabilmeniz için ince olarak kestiğimiz 60 mm çapında pepperonileri yaklaşık 500 gr gelecek şekilde vakumlu özel tabak ambalajda sunuyoruz.


Üretiminde sadece kendi et kaynaklarımızı kullanıyoruz. Pepperoni sucuğumuzu %100 dana eti ile karkasın sucuk yapımı için en elverişli bölümleri olan kol ve but kısımlarını kullanarak üretiyoruz.


Pepperoni sucuğumuz dengeli yağ oranına sahip, böylece sevdiklerinizle birlikte güvenle tüketebilmenizi sağlıyoruz.


Üretimde %100 Kuka Çiftlik formülü özel baharat karışımımızı kullanıyoruz. Baharat karışımında bulunan az miktarda anason ve toz biber ile hafif acılı ve hiç tatmadığınız nefis bir aromayı sofralarınıza sunuyoruz.

Tüm siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargolanır. İstanbul ili dışı 450 TL ve üzeri kargo ücretsiz! İstanbul içi 450 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde 14.90 TL Kargo ve Soğuk Zincir Paketleme bedeli alınır.

Yorum bulunamadı